Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd.

  • Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Importer, Eksporter
marki reijay
Ilość pracowników 50~80
Rok założenia 2003
pc Export 60% - 70%

Wprowadzenie

Shanghai Reijay Hydraulic Transmission Technology Co. Ltd. została założona w 2003 roku.Akcesoria do grupy hydraulicznej i produkty wymiennik ciepła (grzejniki i chłodniki)Aby lepiej zaspokoić specjalne wymagania klientów, możemy zapewnić niestandardowy projekt, wynalazki produktów, obliczenia drgań skrętnych wału,testowanie systemów symulacyjnych i związane z nimi profesjonalne wsparcie oprogramowania.

 

Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy 0

 

Reijay ma lepsze zrozumienie chińskiego rynku przez prawie 20 lat systemu marketingu sprzedaży bezpośredniej.weryfikacja prototypu, produkcji montażu, zastosowania rynkowego i dzielenia się wiedzą techniczną z niemieckimi i amerykańskimi firmami, posiadamy wiele unikalnych doświadczeń w zakresie zastosowań,co pozwoliło nam stawić czoła surowym środowiskom zewnętrznymZgodnie z zapotrzebowaniem na rynku i poszukiwaniach klientów,Dział techniczny Reijay działa ściśle zgodnie z wewnętrznym systemem zarządzania jakością (specyfikacje wewnętrznego systemu jakości ISO9001 i IATF16949)Rozwijamy nowe produkty i ciągle się udoskonalać, aby pomóc klientom rozwiązywać problemy.

 

Obecnie Reijay posiada wiele patentów na modele użytkowe, patenty na oprogramowanie i patenty na wynalazki.

 

Chiny Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. profil firmy 1

 

Reijay zyskuje doskonałą reputację wśród klientów dzięki zaawansowanym koncepcjom projektowym, precyzyjnemu pozycjonowaniu na rynku i bezpośredniej obsłudze w zakresie badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i posprzedaży.Reijay otrzymał również nagrodę rządową jako "Wspaniałe Przedsiębiorstwo w Chinach" i "Przemysł wysokiej technologii".Nasz certyfikat Top 100 w branży maszyn budowlanych może również reprezentować mocne strony Reijay.

Historia

SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH CO., LTD została założona w Szanghaju w 2003 roku i odpowiada za usługi wsparcia biznesowego/technicznego/posprzedażowego w Wielkich Chinach.

 

W 2006 roku niemiecka centrala utworzyła pełnoetatowy dział dla chińskich firm, aby wzmocnić usługi doradcze na rynku chińskim.W tym samym czasie SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH CO., LTD stała się chińską firmą z niezależnym zarządzaniem i własnością.

 

W 2011 roku firma SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH CO., LTD założyła biura w Changsha, Shenyang i Chongqing, koncentrując się na obsłudze klientów regionalnych.

 

W 2014 roku „REIJAY®" i "R+J®" zostały uznane za znaki towarowe dla produktów wyprodukowanych w Chinach.(Dotyczy również rynku UE)

 

W 2015 roku firma otrzymała nagrodę „Shanghai High-tech Enterprise”

 

W 2018 roku firma Shanghai Reijay uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001

 

W 2019 roku Shanghai Reijay został rekomendowany przez China Construction Machinery Industry Association jako 100 najlepszych producentów części do maszyn budowlanych.W tym samym czasie sprzychody z piwa przekroczyły 50 milionów RMBi dołączył do projektu „The Shanghai brand economy”.

 

W 2020 roku firma zdobyła nagrodę „Shanghai anagroda „zaawansowane małe i średnie przedsiębiorstwa”;Uzyskała również certyfikat samochodowego systemu jakości IATF16949, Certyfikat systemu środowiskowego ISO14001

 

Od 2021 r. SHANGHAI REIJAY HYDRAULIKA I PRZEKŁADNIA TECH CO., LTDweszła w fazę szybkiego rozwoju, z przychodami przekraczającymi 100 milionów RMB.

 

W 2023 roku rozpoczęła się budowa nowej, własnej fabryki, która rozpocznie działalność w 2024 roku.

Usługa

REIJAY będzie zwracać większą uwagę na badania i rozwój produktów oraz ciągłe doskonalenie jakości produktów, podkreślać kompleksowe i profesjonalne usługi techniczne oraz dążyć do rozwoju i wzrostu wraz z naszymi użytkownikami, aby osiągnąć korzystną dla obu stron współpracę.

 

W przyszłości REIJAY będzie lepiej przejmować odpowiedzialność za interesariuszy z większym zaufaniem i przyczyniać się do stabilności społecznej i rozwoju gospodarczego.Dostarczając coraz więcej lepszych produktów, na pierwszym miejscu stawiamy zrównoważony rozwój.

Nasz zespół

SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH CO., LTD została założona w 2003 roku. Jest to przedsiębiorstwo posiadające certyfikat ISO9001: 2015 i krajowe przedsiębiorstwo high-tech.Pracując z około 100 pracownikami, firma zbudowała profesjonalny zespół techniczny, wydajny zespół produkcyjny, miły zespół sprzedaży i zespół obsługi posprzedażnej, aby zapewnić klientom kompleksową i terminową obsługę.

Zostaw wiadomość