Linia produkcyjna

Nasza fabryka wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne.posiada starszych wykwalifikowanych pracowników i rygorystyczne procedury produkcyjneJeśli wybierzesz Reijay jako dostawcę, zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.

 

Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

OEM / ODM

Reijay ma lepsze zrozumienie rynku chińskiego przez prawie 20 lat systemu marketingu sprzedaży bezpośredniej.Bezpośrednio wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników terminali w zakresie wyboru projektu produktu, weryfikacji prototypu, produkcji montażowej, zastosowania rynkowego oraz dzielenia się wiedzą techniczną z firmami niemieckimi i amerykańskimi, zdobyliśmy wiele unikalnych doświadczeń aplikacyjnych, które pozwoliły nam stawić czoła trudnym środowiskom zewnętrznym.Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku i znalezieniem wymagań klientów, dział techniczny Reijay działa ściśle według wewnętrznego systemu zarządzania jakością (specyfikacje wewnętrznego systemu jakości ISO9001 i IATF16949).Opracowujemy nowe produkty i stale je ulepszamy, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów.

 

Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

R & D

Obecnie ponad 40% pracowników Reijay to profesjonalni inżynierowie (w tym starsi inżynierowie) z tytułem licencjata lub wyższym.Jednocześnie cieszymy się, że mamy ośmiu starszych inżynierów ds. zastosowań produktów i inżynierów ds. rozwoju (w tym doktorat z inżynierii maszyn, który wcześniej studiował w Niemczech).

 

Reijay nawiązał współpracę z wieloma znanymi uniwersytetami i instytutami badawczymi w zakresie dynamicznej analizy symulacyjnej, ruchu, wstrząsów, dynamiki, wibracji, wytrzymałości i innych testów niezawodności.Ponadto Reijay współpracuje również z niektórymi instytutami badawczymi i przedsiębiorstwami w zakresie partnerstw rozwojowych oraz testów aplikacji przemysłowych i górniczych.

 

Shanghai Reijay Hydraulic & Transmission Tech Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Zostaw wiadomość